ԱԱԾ-ն մոտ 10 մլն դրամ է նվիրաբերել «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամին
«Հեռուստամարաթոն-2018»-ի երեկոյան «Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի երևանյան գրասենյակ է այցելել Ազգային անվտանգության ծառայության տնօրեն Արթուր Վանեցյանը որդու հետ: Այս մասին տեղեկացնում են հիմնադրամի լրատվական ծառայությունից։
Արթուր Վանեցյանը կոչ է արել ակտիվորեն մասնակցել ազգային տուրքի յուրահատուկ միջոցառմանը՝ Հեռուստամարաթոն 2018-ին: ԱԱԾ տնօրենը վստահեցրել է, որ նվիրաբերված բոլոր գումարները ծառայելու են իրենց նպատակին:
Ազգային անվտանգության ծառայությունը Հիմնադրամին հանգանակել է 9 527 540 դրամ: Արթուր Վանեցյանն էլ իր անունից նվիրատվություն է կատարել՝ մեկ ամսվա աշխատավարձը:
- Հայաստան համահայկական հիմնադրամի արգենտինահայ բարերարներն Արցախում են
- Հայաստան համահայկական հիմնադրամի 25-րդ դրամահավաք-միջոցառումն Իրանում
- «Հայաստան համահայկական հիմնադրամը» գնալով ավելի քիչ գումարներ է կարողանում հավաքել. ՀԺ
- «Հայաստան համահայկական հիմնադրամի» մոսկովյան ճաշկերույթ-դրամահավաքն այս տարի էլ չի կայանա. ՀԺ
- System of a Down-ի մենակատար Սերժ Թանկյանը կմասնակցի՞ Հայաստան համահայկական հիմնադրամի հեռուստամարաթոնին

Общество 20:52 22/11/2018 Армения
«Телемарафон-2018»: СНБ Армении пожертвовала около 10 миллионов драмов во Всеармянский Фонд «Айастан»
Глава Службы национальной безопасности Армении (СНБ) Артур Ванецян вместе с сыном в вечер проведения «Телемарафона-2018» посетил ереванский офис Всеармянского Фонда «Айастан». Об этом сообщает пресс-служба СНБ РА.
А. Ванецян призвал принять активное участие в «Телемарафоне-2018». Директор СНБ РА заверил, что все пожертвованные средства послужат своей цели.
Согласно информации, СНБ в рамках национального сбора средств пожертвовала 9 527 540  драмов, а А. Ванецян направил в Фонд свою заработную зарплату за один месяц.