8/24-ում մեկ ժամում քվեարկել է 53 մարդ
Շենգավիթ վարչական շրջանի թիվ 27 դպրոցում տեղակայված 8/24 ընտրատեղամասում ժամը 9։05-ի դրությամբ քվեարկել է 53 ընտրող։ Այս մասին Panorama.am-ին ասաց ընտրատեղամասային հանձնաժողովի նախագահ Գեղամ Շահինյանը։ Նրա խոսքով, 8/24 տեղամասում գրանցված է 1887 ընտրող, որից վեցը լրացուցիչ ցուցակով։
Շահինյանը հավաստիացրեց, որ տեղամասի աշխատանքները մեկնարկել են բնականոն կերպով ժամը 8։00-ին։ Տեխնիկական սարքերի խափանումներ չեն գրանցվել։
Տեղամասում ներկա էին տեղական դիտորդական երեք կազմակերպությունների ներկայացուցիչներ, ինչպես նաև վստահված անձինք ընտրությունների մասնակից բոլոր քաղաքական ուժերից։

Политика 10:11 09/12/2018 Армения
На избирательном участке 8/24 в административном районе Еревана Шенгавит по состоянию на 09:05 по местному времени проголосовали 53 человека. Об этом корреспонденту Panorama.am сообщил председатель участковой избирательной комиссии Гегам Шагинян.
По его словам, на участке 8/24 зарегистрировано 1887 избирателей, шестеро из которых по дополнительному списку.
Г. Шагинян заверил, что работы на избирательном участке стартовали в нормальном режиме – в 08:00. Сбоев в работе технических средств зарегистрировано не было.
На избирательном участке присутствовали представители трех организаций, в том числе также доверенные лица от всех участвующих в выборах политических сил.