Հասարակություն 09:36 21/09/2019 Տարածաշրջան
Թբիլիսիի գովազդային տեսավահանակներով ողջ օրը կցուցադրվեն Հայաստանի մասին պատմող զբոսաշրջային պրոմոհոլովակներ
Վրաստանում Հայաստանի դեսպանության նախաձեռնությամբ Թբիլիսի քաղաքի գովազդային տեսավահանակներով ողջ օրը կցուցադրվեն ՀՀ Անկախության տոնին նվիրված շնորհավորանքն ու Հայաստանի մասին պատմող զբոսաշրջային պրոմոհոլովակներ։ Այս մասին տեղեկանում ենք դեսպանության ֆեյսբուքյան էջից։
Դեսպանության նախաձեռնությամբ երկրորդ տարին անընդմեջ Թբիլիսիի հեռուստաաշտարակը լուսավորվել է Հայաստանի Հանրապետության դրոշի գույներով։

Ко Дню независимости Армении: Тбилисская телевышка второй год подряд окрасилась в цвета армянского триколора
По инициативе посольства Армении в Грузии, сегодня, 21 сентября, в День независимости Республики Армения, на установленных в Тбилиси рекламных видеопанелях весь день будут транслироваться поздравление по случаю Дня независимости РА и рассказывающие об Армении туристические проморолики. Об этом сообщается на странице посольства в соцсети Facebook.
Кроме того, по инициативе посольства второй год подряд Тбилисская телевышка окрасилась в цвета армянского триколора.