Մադրիդի «Ռեալի» մարզիչ Զիդանը խոսել է «Բարսելոնայի» սկանդալների մասին
Մադրիդի «Ռեալի» մարզիչ Զինեդին Զիդանը խոսել է կատալոնական Բարսելոնայում տեղի ունեցած բազմաթիվ սկանդալների մասին: AS-ի Twitter-ի գրառումը ներկայացնում է «Գազետա ռու»-ն:
«Ես չգիտեմ, թե ինչ է կատարվում ակումբի ներսում: Կարծում եմ ՝ յուրաքանչյուր ակումբ ունի խնդիրներ ու դժվարություններ: Կարծում եմ, որ «Բարսելոնան», թիմի և կազմի տեսանկյունից, ակումբ է, որը պայքարելու է բոլոր գավաթների համար»,- ասել է Զիդանը:
Հիշեցնենք, որ ակումբը բաժանվեց Լուիս Սուարեսից այն պատճառով, որ մարզիչ Ռոնալդ Կումանը նրան չէր տեսնում թիմում: Ֆուտբոլիստի կողմն անցան թիմի շատ խաղացողներ: Լիոնել Մեսսին նույնպես ցանկանում էր լքել կառտանռնագույների թիմը:

Спорт 19:37 26/09/2020 В мире
Наставник мадридского «Реала» Зинедин Зидан высказался о многочисленных скандалах в каталонской «Барселоне», сообщает «Газета.Ру» со ссылкой на AS в Twitter.
«Не знаю, что происходит внутри клуба. Думаю, у каждого клуба есть проблемы и трудности. Считаю, что «Барселона», с точки зрения команды и состава — это клуб, который будет бороться за все трофеи», — сказал Зидан.
Напомним, клуб расстался с Луисом Суаресом из-за того, что наставник Рональд Куман не видел его в составе. Многие игроки команды встали на сторону футболиста. Также сине-гранатовых хотел покинуть Лионель Месси.