Աննա Հակոբյանի մամուլի խոսնակը ազատվել է աշխատանքից
ՀՀ վարչապետի տիկին Աննա Հակոբյանի մամուլի խոսնակ Հասմիկ Հարությունյանը ֆեյսբուքի իր էջում հայտնում է, որ ազատվել է աշխատանքից:
«Սիրելի ընկերներ, գործընկերներ,
Տեղեկացնում եմ, որ սեփական դիմումի համաձայն ազատվել եմ աշխատանքից և նոյեմբերի 1-ից չեմ հանդիսանում ՀՀ վարչապետի տիկին Աննա Հակոբյանի մամուլի խոսնակը։
Շնորհակալ եմ տիկին Հակոբյանին և մեր ամբողջ թիմին երկու տարվա հրաշալի աշխատանքային մթնոլորտի, ջերմ հարաբերությունների և իրականացված բազմաթիվ ծրագրերի համար։
Նաև շնորհակալ եմ Զանգվածային լրատվության միջոցների բոլոր գործընկերներին արդյունավետ համագործակցության համար։
Ինչ վերաբերում է Էրատո ջոկատում իմ չընդգրկմանը, ապա ունեմ առողջական խնդիրներ և ներկա դրությամբ բուժում եմ ստանում։

Политика 18:07 08/11/2020 Армения
Пресс-секретарь супруги премьер-министра Армении Анны Акопян – Асмик Арутюнян – на своей странице в соцсети Facebook сообщила об освобождении от занимаемой должности по собственному заявлению.
«Дорогие друзья, коллеги!
Сообщаю, что согласно собственному заявлению освобождена от должности, и с 1 ноября не являюсь пресс-секретарем супруги премьер-министра Армении Анны Акопян.
Я благодарна госпоже Акопян и всей нашей команде за чудесную рабочую атмосферу, теплые отношения и множество реализованных программ на протяжении минувших двух лет.
Благодарна также всем своим коллегам из СМИ за плодотворное сотрудничество.
Что касается того, что меня не включили в отряд «Эрато», у меня есть проблемы со здоровьем, и в настоящий момент я получаю лечение.