Իրավունք 15:53 22/12/2020 Հայաստան
Քաջարանի քաղաքապետ Մանվել Փարամազյանը բերման է ենթարկվել։ Այս լուրն արագ տարածվեց համացանցում։ Քաղաքապետարանից Panorama.am-ին մեկնաբանություն ստանալ չհաջողվեց։
Քննչական կոմիտեից տեղեկացրեցին, որ ՀՀ քննչական կոմիտեի հատկապես կարևոր գործերի քննության գլխավոր վարչությունում քննվող քրեական գործի շրջանակում, Քաջարանի համայնքի ղեկավարը, այսօր՝ դեկտեմբերի 22-ին, հրավիրվել է Քննչական կոմիտե, սակայն վերջինս չի ներկայացել, կապ է հաստատել վարույթն իրականացնող քննիչի հետ խնդրելով՝ ներկայանալ վաղը՝ դեկտեմբերի 23-ին:

Мэра Каджарана завтра вызван в СК
Мэр города Каджарана Манвел Парамазян был подвергнут приводу. Новость быстро распространилась во всемирной сети. Корреспонденту Panorama.am не удалось получить комментарий от муниципалитета.
В Следственном комитете сообщили, что в рамках уголовного дела, расследуемого в Главном следственном управлении по расследованию особо важных дел Следственного комитета РА, сегодня, 22 декабря, в Следственный комитет был вызван глава Каджаранской общины, но последний не явился, он обратился к следователю, ведущему производство, с просьбой явиться завтра, 23 декабря.