Քաղաքական 13:55 15/02/2021 Հայաստան
Այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն ընկած ժամանակահատվածում Հայրենիքի փրկության շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը կլինի Ազատության հրապարակում՝ հանդիպելու քաղաքացիների հետ և քննարկելու Շարժման գործունեության հետ կապված հարցեր:
«Ազատության հրապարակը դարձնում ենք մեր շտաբը: Ես ինքս ամեն օր գոնե երկու ժամ (5-ից 7-ը) կլինեմ այստեղ, իմ գործընկերները կլինեն այստեղ: Այստեղ նույն գաղափարը, նույն սիրտն ունեցող մարդիկ իրար պետք է հանդիպեն, իրար ուժ տան ու միասին գործ անեն»,-այս մասին Վազգեն Մանուկյանը հայտարարել էր փետրվարի 12-ին՝ Ազատության հրապարակում իր ելույթի ժամանակ»:
❗Այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն ընկած ժամանակահատվածում Հայրենիքի փրկության շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը...

Politics 15:08 15/02/2021 Armenia
Vazgen Manukyan, the joint candidate of the opposition Homeland Salvation Movement for interim prime minister, will be at the Liberty Square in Yerevan on Monday evening to meet with citizens, answer their questions and discuss issues related to the activities of the alliance of 17 opposition parties, the latter said in a statement
"We are making the Liberty Square our headquarters. I myself will visit there for at least two hours every day (from 5pm to 7pm), my colleagues will also be there. People sharing the same views should meet there to encourage each other and work together," Manukyan had said, addressing people at the square on 12 February.