Քաղաքական 13:55 15/02/2021 Հայաստան
Այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն ընկած ժամանակահատվածում Հայրենիքի փրկության շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը կլինի Ազատության հրապարակում՝ հանդիպելու քաղաքացիների հետ և քննարկելու Շարժման գործունեության հետ կապված հարցեր:
«Ազատության հրապարակը դարձնում ենք մեր շտաբը: Ես ինքս ամեն օր գոնե երկու ժամ (5-ից 7-ը) կլինեմ այստեղ, իմ գործընկերները կլինեն այստեղ: Այստեղ նույն գաղափարը, նույն սիրտն ունեցող մարդիկ իրար պետք է հանդիպեն, իրար ուժ տան ու միասին գործ անեն»,-այս մասին Վազգեն Մանուկյանը հայտարարել էր փետրվարի 12-ին՝ Ազատության հրապարակում իր ելույթի ժամանակ»:
❗Այսօր՝ ժամը 17:00-19:00-ն ընկած ժամանակահատվածում Հայրենիքի փրկության շարժման վարչապետի թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը...

Сегодня на площади Свободы Вазген Манукян ответит на вопросы граждан
Сегодня с 17:00 до 19:00 кандидат на пост премьер-министра Движения за спасение Родины Вазген Манукян будет находиться на площади Свободы, где встретится с гражданами и обсудит вопросы, связанные с деятельностью Движения.
«Мы превращаем площадь Свободы в свою штаб-квартиру. Каждый день (с 17:00 до 19:00) я как минимум два часа буду находится здесь, мои коллеги будут здесь. Здесь должны встречаться люди с одной идеей, одним сердцем, давать друг другу силы и вместе работать», - заявил об этом Вазген Манукян 12 февраля во время выступления на площади Свободы.