Հասարակություն 19:52 20/02/2021 Հայաստան
Սև ծովի շրջաններից ցիկլոնի ներթափանցմամբ պայմանավորված  փետրվարի 20-ին և 20-ի լույս 21-ի գիշերը հանրապետության ողջ տարածքում սպասվում է ձյուն, առանձին վայրերում զգալի, լեռնային գոտիներում և լեռնանցքներում բուք։ Գիշերը և առավոտյան հանրապետության բոլոր ավտոճանապարհներին սպասվում է մերկասառույց։
ԱԻ նախարարության հաղորդմամբ, հանրապետության տարածքում փետրվարի 20-ի ցերեկը, 21-ի գիշերը, 25-ի ցերեկը շրջանների զգալի մասում, 21-ի ցերեկը Սյունիքում և Արցախում, 25-ի գիշերն առանձին շրջաններում ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է ձյուն։ Փետրվարի 22-24-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: Քամին՝ հարավ-արևմտյան՝ 5-10 մ/վ:
Օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 21-22-ի գիշերն աստիճանաբար կնվազի 7-9 աստիճանով։
Երևանում փետրվարի 20-ի ցերեկը, 21-ի գիշերը, 25-ի ցերեկը ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է ձյուն։ Փետրվարի 21-ի ցերեկը, 22-24-ը սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:

Society 20:03 20/02/2021 Armenia
Due to the penetration of the cyclone from Black sea region snow is predicted throughout the territory of Armenia on the night of February 20 to 21. As Hydromet meteorological service reported, precipitation will be more intensive in seperate places, in mountainous areas and in mountain passes blizzard is predicted.
Clear ice will be observed on all roads in the republic at night and in the morning of February 22.
On February 22-24 no precipitation is predicted. South-west wind speed is 5-10 m/s. At night of February 21-22 the air temperature will gradually go down by 7-9 degrees.