Քաղաքական 13:15 20/02/2021 Հայաստան
Ստի, կեղծիքի և պարտության սիմվոլ իշխանությունը, Նիկոլ Փաշինյանի գլխավորությամբ, օր առաջ պետք է հրաժարական տա:
ՀՀ յուրաքանչյուր քաղաքացի պետք է պայքարի իր ազատության, իր իրավունքների համար, որպեսզի վերականգնի Հայաստանում խոսքի, մտքի, կամքի ազատությունը և վերագտնի իր ազգային արժանապատվությունը:
Եկել է սառը և սթափ մտածելու ժամանակը։ Մեր պետականությանը սպառնացող անվտանգային խնդիրներն օր օրի ավելի են ահագնանում, մեր տնտեսությունը փլուզման եզրին է, կասկածի տակ է մեր պետականությունը...
Ու չկարծեք, թե սա չափազանցություն է։
Սա ցավալի իրողություն է, որը պետք է ընկալի յուրաքանչյուր քաղաքացի:
Պատմությունը ցույց է տվել, որ մեր ուսյալ ազգը համատարած խավարի մեջ մշտապես գտել է լույսի ուղին և քայլել դրան ընդառաջ։

Политика 13:55 20/02/2021 Армения
«Армения вступает в решающий этап. Правительство, символ лжи и обмана, во главе с Николом Пашиняном безотлагательно должно подать в отставку.
Каждый гражданин Республики Армения должен бороться за свою свободу, за свои права, чтобы восстановить в Армении свободу слова, мысли, воли и вновь найти свое национальное достоинство.
Пришло время мыслить холодно и рационально. Проблемы безопасности, угрожающие нашей государственности, усугубляются день ото дня, наша экономика на грани краха, наша государственность под вопросом… И не думайте, что это преувеличение.
Это болезненная реальность, которую должен понимать каждый гражданин.
История показала, что наш образованный народ всегда находил путь света во всепроникающей тьме и всегда шел к нему.