Քաղաքական 09:00 13/03/2021 Հայաստան
Նիկոլ Փաշինյանը որոշել է մարտի 13-ին՝ ժամը 12։30-ին, այցելել Կառավարության 2-րդ մասնաշենք՝ ՀՀ արտաքին գործերի նախարարություն։ Դիվանագետի օրը՝ մարտի 2-ին, խախտելով ավանդույթը, նա չգնաց հայկական դիվանագիտության կենտրոնակայան, սակայն որոշել է այնտեղ լինել մարտի 13-ին։
Մենք էլ նրան դիմավորենք ՀՀ արտաքին գործերի նախարարության դիմաց, որ կրկին բարձրաձայնենք մեր պահանջը՝ առանց Նիկոլ ՀԱՅԱՍՏԱՆ։
Հավաքվում ենք 12։00-ից՝ Հայաստանի Հանրապետության Արտաքին գործերի նախարարության դիմաց (Վազգեն Սարգսյան 3, Կառավարական տուն 2)»:

Политика 09:59 13/03/2021 Армения
Требующее отставки Никола Пашиняна с поста премьера Армении Движение за спасение Родины распространило заявление, в котором говорится:
Никол Пашинян решил 13 марта в 12:30 посетить второй корпус комплекса правительственных зданий – министерство иностранных дел РА. В День дипломата – 2 марта, нарушив традицию, он не посетил штаб-квартиру армянской дипломатии, однако решил сделать это 13 марта.
Мы его встретим напротив здания МИД, чтобы вновь озвучить наше требование – Армения без Никола.
Собираемся в 12:00 – напротив здания министерства иностранных дел РА (Вазгена Саргсяна 3, Дом правительства 2)»