«Զուգարանի թուղթ ենք բերել ՊՈԱԿ-ի աշխատակիցներին, որ մաքրեն իրենց զուգարանոտ բերանները»
Նրանք նշում են, որ ՊՈԱԿ-ը կոչված է ծառայելու ՀՀ-ին և սպասարկելու ՀՀ շահերը արտաքին տեղեկատվական պատերազմում, սակայն այն չի իրականացնում իր գործառույթները, և Նիկոլ Փաշինյանի իշխանության գալուց հետո այն ծառայում է իշխանությունների անձնական հարցերի լուծմանը, Նիկոլ Փաշինյանի իշխանության պահպանմանը։
«Սա այն ՊՈԱԿ-ն է, որտեղից հայհոյում են զոհված զինծառայողների ծնողներին, պատերազմի մասնակիցներին, Նիկոլ Փաշինյանի ընդդիմախոսներին։ Մեր հայրենակիցներից շատերը չգիտեն այս ՊՈԱԿ-ի մասին։ Հիմա մենք եկել, զուգարանի թուղթ ենք բերել, որ նվիրենք ՊՈԱԿ-ի աշխատակիցներին, որ մարքրեն իրենց զուգարանոտ բերանները, որոնցով մարդկանց հայհոյում են»,- ասաց ակցիայի մասնակիցներից մեկը։
Նրանք նաև բանջարեղեն էին բերել ՊՈԱԿ-ի շենք. «Սա էլ իրենց մարդկային հատկանիշների արտացոլանքն է, իրենք մեր հասարակության միջի բանջարեղենն են, մոլախոտը»։
- ՊՈԱԿ-ի աշխատակիցը նոր մանրամասներ է հրապարակել Իոաննիսյանի քարոզչության մասին
- ՊՈԱԿ-ում տեղի ունեցած ծեծկռտուքի վերաբերյալ ոստիկանությունը նյութեր է նախապատրաստում
- «Ժողովուրդ». Արդյոք ունե՞ք ԱԱԾ, որը պետք է նաև լրտեսներին բացահայտի, թե՞ գլխավոր առաքելությունը «ֆեյք» բռնելն է
- Ռուբեն Մելիքյան. Ես «Գագիկ Սողոմոնյանը» չեմ ու կապ չունեմ այդ ֆեյքի ու առհասարակ որևէ այլ ֆեյքի հետ

Политика 15:47 16/03/2021 Армения
Они отмечают, что ГНКО призвана служить Республике Армения и служить интересам Республики Армения во внешней информационной войне, но она не выполняет свои функции, а после прихода к власти Никола Пашиняна она служит для решения личных вопросов власти, сохранения власти Никола Пашиняна.
«Это та самая ГНКО, откуда оскорбляют родителей погибших военнослужащих, участников войны, противников Никола Пашиняна. Многие наши соотечественники не знают об этой ГНКО. Сейчас мы пришли сюда и принесли туалетную бумагу, чтобы подарить ее сотрудникам ГНКО, чтобы они вытерли свои грязные рты, которыми оскорбляют людей», - сказал один из протестующих.
К зданию ГНКО они принесли с собой и овощи: «Это отражение их человеческих качеств, они являются овощами и сорняками нашего общества».