Առողջություն 11:04 25/03/2021 Հայաստան
Հայաստանում երեկ կատարվել է 5228 թեստավորում, որից հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 1257 նոր դեպք: Առողջացել է 242 մարդ: Մեկ օրում մահացել է 24 մարդ:  Նրանցից 6-ը, ըստ առողջապահության նախարարության, ունեցել է կորոնավիրուսային վարակ, սակայն մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով:
ԱՆ ներկայացրած տվյալներով, մարտի 25-ի, ժամը 11:00-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 187441 դեպք, որոնցից 169727-ն` առողջացած, 3416-ը` մահվան ելքով:  Մահվան ևս 871 դեպք է գրանցվել, երբ պացիենտներն ունեցել են կորոնավիրուսային վարակ, սակայն, ըստ ԱՆ-ի, մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով։
Համավարակից ի վեր, ըստ պաշտոնական տվյալների, Հայաստանում մահացել է 4287 կորոնավիրուսով հիվանդ։
Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 13427 պացիենտ: Ընդհանուր առմամբ կատարվել է 822634 թեստավորում:

Health 12:27 25/03/2021 Armenia
Armenia has confirmed 1,257 new cases of coronavirus in a 24-hour period, bringing the national tally to 187,441 as of 11 a.m. Thursday, March 25, the Ministry of Health reports. 242 more patients have recovered from the disease with the total number of recoveries now standing at 169,727.
The COVID-19 death toll has increased by 24 to 3,416. The figure does not include the deaths of 871 other people carrying the virus. According to the health authorities, they were caused by other diseases.
The number of active cases is 13,427. As many as  822,634 tests have been performed in the country since the disease outbreak.