13:44 10/06/2021 Հայաստան
Փաշինյանը ներկայում գտնվում է հիստերիայի մեջ, որն ուղեկցվում է ոգելից խմիչքներով և ոչ նորմալ հոգեկան վիճակով. Վահե Հակոբյան
«Ժամանակը թռնում է կայծակնային արագությամբ, նույն արագությամբ աճում է «Հայաստան» դաշինքի վարկանիշը, ինչը չի կարելի ասել, այսպես ասած՝ մեր օպոնենտների մասին»,- Թալինում նախընտրական այցի ժամանակ հայտարարեց  «Հայաստան» դաշինքի անդամ Վահե Հակոբյանը:
Նա նշեց, որ նախորդ օրը ականատես են եղան, թե Գյումրի քաղաքում ինչ խայտառակություն է տեղի ունեցել, երբ այնտեղից սկսելով իր քայլերթը՝ Փաշինյանն այնտեղ էլ տապալվել է:
«Փաշինյանը ներկայում գտնվում է հիստերիայի մեջ, որն ուղեկցվում է ոգելից խմիչքներով և ոչ նորմալ հոգեկան վիճակով»,-հայտարարեց «Վերածնվող Հայաստան» կուսակցության առաջնորդը:
Տեղեկացնելով, որ դաշինքների միջև բանավեճերն են սկսվել՝ նա հայտնեց, որ բոլոր ասպարեզներում  «Հայաստան» դաշինքի տանում է, ոչ թե հաղթանակ, այլ ջախջախիչ հաղթանակ:
Անդրադառնալով դաշինքի ծրագրի գյուղատնտեսության բաղադրիչին՝ Վահե Հակոբյանը հայտնեց, որ նախատեսում են կառուցել12 ջրամբար, մեծ  ուշադրություն է դարձվելու ջերմոցային տնտեսությանը և մյուս ճյուղերին, իսկ այդ նպատակներն իրականացնելու համար հայցեց ներկաների քվեները:

Политика 15:23 10/06/2021 Армения
Пашинян сейчас в истерике, сопровождающейся спиртным и ненормальным душевным состоянием – Ваге Акопян
«Время летит с молниеносной скоростью, с такой же скоростью растет рейтинг альянса «Армения», чего нельзя сказать о наших так называемых оппонентах»,- в ходе предвыборного визита в Талин сказал член альянса Ваге Акопян.
Он отметил, что накануне они были очевидцами того, какой позор случилса в Гюмри, когда начав свое шествие оттуда, он там и провалил встречу.
«Пашинян сейчас в истерике, сопровождающейся спиртным и ненормальным душевным состоянием»,- заявил лидер партии «Возрождающаяся Армения».
Сообщив о том, что начались дебаты, он сказал, что во всех сферах альянс «Армения» одерживает не просто побеждает, а сокрушительную победу.
Коснувшись сельскохозяйственной составляющей программы альянса, Ваге Акопян сообщил, что предусматривается строительство 12 водохранилищ, огромное внимание будет уделено тепличному хозяйству и остальным отраслям, а для достижения этих целей попросил у присутствующих их голоса.