Ամուսնալուծությունից հետո երգչուհի Ադելը նոր սիրեցյալ ունի
Բրիտանացի երգչուհի Ադել ամուսնալուծությունից հետո մտերիմ հարաբերություններ է հաստատել սպորտային սուպերագենտ Ռիչ Պոլի հետ։ Այս մասին հայտնել է «The New York Post»-ը, գրում է Լենտա.ռու-ն։
Զույգին նկատել են հուլիսի 18-ին կայացած NBA-ի եզրափակչի հինգերորդ հանդիպման ժամանակ ։ «Նրանք հաստատ հանդիպում են», - ասել է թերթի աղբյուրը:
Նշվում է՝ այս ամռանը New Yorker-ում հրապարակված Պոլի մասին հոդվածում նա նշել է, որ ինքը «ժամանակ է անցկացրել» հանրահայտ փոփ աստղի հետ:
Ռիչ Պոլը Klutch Sports Group-ի հիմնադիրն է և UTA Sports-ի ղեկավարը: Բացի այդ, նա ամերիկացի բասկետբոլիստների սպորտային գործակալն է, ինչպիսիք են Լեբրոն Ջեյմսը, Բեն Սիմոնսը, Տրիստան Թոմփսոնը, կրտսեր Սմիթը, ինչպես նաև ներկայացնում է Դրեյմոնդ Գրինի և Էնթոնի Դևիսի շահերը:
Հիշեցնենք, որ 2011-ին Ադելը հանդիպել է գործարար Սայմոն Կոնեկիի հետ, մեկ տարի հետո ծնվել է նրանց որդին՝ Անջելոն: Ավելի ուշ զույգը գաղտնի ամուսնացել է Լոս Անջելեսի իրենց տանը փակ արարողության ժամանակ։ 2019 թվականին երգչուհին ամուսնալուծվել է, այս տարվա մարտին զույգը պաշտոնապես բաժանվել է։

Культура 11:35 23/07/2021 В мире
Разведенная британская поп-певица Адель завела близкие отношения со спортивным суперагентом Ричем Полом. Об этом сообщает Лента.Ру со ссылкой на The New York Post.
Пару заметили сидящими вместе во время пятого матча финала НБА в воскресенье, 18 июля. «Они совершенно точно встречаются», — подчеркнул источник издания.
Отмечается, что в статье про Пола, опубликованной этим летом в New Yorker, новый возлюбленный Адель упоминал, что он «проводил время» со «знаменитой поп-звездой».
Рич Пол — основатель Klutch Sports Group и глава UTA Sports. Помимо этого, он является спортивным агентом таких американских баскетболистов, как Леброн Джеймс, Бен Симмонс, Тристан Томпсон-младший Смит, а также представляет интересы Дреймонда Грина и Энтони Дэвиса.
В 2011 году Адель встречалась с бизнесменом Саймоном Конекки, через год у них родился сын Анджело. Позже пара тайно поженилась на закрытой церемонии в своем доме в Лос-Анджелесе. В 2019 году певица подала на развод, в марте текущего года чета официально развелась.