Առողջություն 11:57 25/03/2022 Հայաստան
Հայաստանում մարտի 24-ին կատարվել է 2451 թեստավորում  թեստավորում, որից հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 22 նոր դեպք: Առողջապահության նախարարության հաղորդմամբ, մեկ օրում առողջացել է 58  հիվանդ, գրանցվել է մահվան 3 դեպք։
ԱՆ ներկայացրած տվյալներով, Հայաստանում մարտի 25-ի դրությամբ հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության ընդհանուր 422 423 դեպք, որոնցից 409 693 առողջացած: Փաստացի բուժում է ստանում 2451 պացիենտ:
Ընդհանուր առմամբ, կորոնավիրուսի հետևանքով 8607 մահվան դեպք է արձանագրվել: Մահվան ևս 1672 դեպք է գրանցվել, երբ պացիենտներն ունեցել են կորոնավիրուսային վարակ, սակայն, ըստ ԱՆ-ի, մահը վրա է հասել այլ հիվանդության պատճառով:
Համավարակից ի վեր, ըստ պաշտոնական տվյալների, Հայաստանում մահացել է 10 հազար 279 կորոնավիրուսով հիվանդ։

Health 12:20 25/03/2022 Armenia
Armenia has confirmed 22 new coronavirus infections in 24 hours, bringing the national tally to 422,423 as of 11 a.m. Friday, March 25, according to data released by the Ministry of Health.
Overall, 2,430 Covid-19 tests were administered on March 24.
58 more patients have recovered from the disease with the total number of recoveries now standing at 409,693.
3 new Covid-19 deaths have been reported in the country, taking the official death toll to 8,607. The figure does not include the deaths of 1,672 other people carrying the virus. According to the health authorities, they were caused by other diseases.
Armenia now has 2,451 active cases. As many as 2,961,990 tests have been performed in the country since the disease outbreak.