Քաղաքական 12:47 29/10/2022 Հայաստան
Էդգար Ղազարյան. Մոտենում է այս հայրենակործան և ազգագործան հրոսակախմբի պատժի և պատասխանատվության ժամանակը
««Քաղաքացիական պայմանագիր կուսակցություն» պայմանական անվանումը կրող հայտնի հանցախումբը հայ ժողովրդի կյանքում կատարել է միայն մեկ արժեքավոր ներդրում. այն հավաքագրել, ցուցակագրել և հստակեցրել է հայ ժողովրդի բոլոր թշնամիներին և դավաճաններին։
Ընտրությունների անվան տակ նրանց կազմակերպված միջոցառումները հնարավորություն տվեցին իրական պատկերացում կազմել մեր հասարակության մոտ 30%-անոց շերտի անհույս տգիտության մասին։
Մոտենում է այս հայրենակործան և ազգագործան հրոսակախմբի պատժի և պատասխանատվության ժամանակը, որին պետք է հաջորդի հասարակության հիվանդ շերտի հարկադիր բուժման շրջանը»։

Politics 15:13 29/10/2022 Armenia
Political activist Edgar Ghazaryan, a vocal critic of the Armenian government, says the time to hold Prime Minister Nikol Pashinyan’s administration to account for leading the country to “destruction” is drawing close.
"The infamous criminal group named the Civil Contract party has made only one valuable contribution to Armenia: it has collected, listed and identified all the enemies and traitors of the Armenian nation,” he wrote on Facebook on Saturday.
“The events they organized under the name of elections have provided a real insight into the utter ignorance of about 30% of our society.
“The time to hold this criminal group that has destroyed the country to account is drawing near, to be followed by a period of forced treatment for the sick group of public,” he wrote.