Հասարակություն 11:47 06/10/2023
Դերասան Գևորգ Գրիգորյանը վթարի է ենթարկվել: Այս մասին հայտնել է դերասանը «Ֆեյսբուք» սոցիալական ցանցում հրապարակելով վթարված մեքենայի լուսանկարները։
«Քանի Շամշյան չենք ընկել, ես ասեմ՝ բոլորս ողջ ենք»,- գրել է նա։
Այնուհետև Գևորգ Գրիգորյանը նշել է, որ մնացել է առանց մեքենայի, սակայն շատ հայրենակիցների պետք է հրատապ օգնություն տրամադրել։
«Շնորհակալ եմ բոլորիցդ ուշադրության համար, ինձ հետ ոչինչ չի եղել, բայց ես մնացել եմ առանց մեքենա ու դեռ շատ հայրենակիցներ ունեն հրատապ օգնության կարիք։ Խնդրում եմ մեքենա ունեցող ընկերներիս, գրեք ինձ, հասկանանք, որ օրը ով ա ազատ ու կարա գա քշի։ Բոլոր մնացած հարցերը ես կլուծեմ, զուտ վարորդներ են անհրաժեշտ մեքենայով։
Խնդրում եմ անտարբեր չանցնել, ու շաբաթը մեկ օր, մի քանի ժամ տրամադրել մինչև ես իմ մեքենայի հարցը կլուծեմ»,- գրել է նա։

Общество 12:06 06/10/2023 Армения
Актер Геворк Григорян попал в ДТП. Об этом актер сообщил на своей странице в соцсети Facebook, опубликовав фотографии автомобиля.
«Пока Шамшян ещё не написал об этом, скажу – все мы живы», – отметил он.
Затем Геворк Григорян отметил, что остался без автомобиля, однако многие соотечественники нуждаются в предоставлении срочной помощи.
«Благодарен всем за внимание, со мной ничего не произошло, но я остался без автомобиля, и ещё многие соотечественники нуждаются в срочной помощи. Прошу друзей, у которых есть автомобили, напишите мне. Все остальные вопросы решу, нужны только водители с машиной.
Прошу не проходить безразлично, не будьте равнодушны и потратьте один день в неделю, несколько часов, пока я решу вопрос с моей машиной», – сообщил он.