2023-ը լի էր զարգացումներով ու աննախադեպ մարտահրավերներով Հայաստանի ու Lեռնային Ղարաբաղի ժողովրդի համար. ԱԳՆ խոսնակ
«Անցող 2023 թվականը լի էր զարգացումներով ու աննախադեպ մարտահրավերներով Հայաստանի Հանրապետության, հայության ու Lեռնային Ղարաբաղի ժողովրդի համար»,- ասում է ՀՀ ԱԳՆ խոսնակ Անի Բադալյանը։
Նա շնորհակալություն է հայտնում ՀՀ և միջազգային ԶԼՄ ներկայացուցիչներին դրանց շուրջ ՀՀ ԱԳՆ դիրքորոշումների լուսաբանման հարցում արդյունավետ համագործակցության համար:
«Գալիք Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ մաղթում ենք լավագույնը, այդ թվում՝ կայունություն, խաղաղություն և բոլոր ընտանիքների նվիրական նպատակների իրականացում»,- իր շնորհավորանքում ասում է Ա. Բադալյանը։

Политика 17:04 30/12/2023 Армения
Пресс-секретарь МИД: 2023 год был полон беспрецедентных вызовов для Армении, армянства и народа Нагорного Карабаха
Уходящий 2023 год был полон событий и беспрецедентных вызовов для Республики Армения, армянства и народа Нагорного Карабаха, заявила пресс-секретарь МИД Армении Ани Бадалян.
«Благодарим представителей армянских и международных СМИ за эффективное сотрудничество в освещении позиции МИД Армении по этим вопросам.
По случаю предстоящих праздников Нового года и Рождества желаем всего наилучшего, в том числе стабильности, мира и исполнения заветных желаний всех семей», – отметила Бадалян.