Հասարակություն 15:35 12/06/2024 Հայաստան
Երբ պատգամավոր էիք, հնդկաձավար էիք ուտում, հիմա երևի սև իկրա եք ուտում. ԱԺ ճաշարանի աշխատակիցը՝ Փաշինյանին
Նիկոլ Փաշինյանն այսօր իր տեղակալ Մհեր Գրիգորյանի, Ալեն Սիմոնյանի ու ՔՊ-ական մի քանի պատգամավորների հետ իջել էր ԱԺ ճաշարան։
Այստեղ էլ նրան ուղեկցում էին անվտանգության աշխատակիցները, նրանցից մեկը Փաշինյանի անմիջապես կողքն էր։
Ճաշարանի աշխատակից կինը, դիմելով  դատարկ սեղանի շուրջ նստած Փաշինյանին, նկատեց, որ նա այլևս այդտեղ հաց չի ուտում, ասաց՝ հիշում է, պատգամավորության տարիներին հնդկաձավար էր ուտում։

Общество 17:14 12/06/2024 Армения
Сотрудница столовой – Пашиняну: Будучи депутатом, ели гречку, сейчас, наверное, предпочитаете черную икру
Никол Пашинян сегодня со своим заместителем Мгером Григоряном, а также с Аленом Симоняном, несколькими депутатами от фракции своей партии «Гражданский договор» спустился в столовую Национального Собрания Армении.
И здесь его сопровождали сотрудники службы безопасности, один из них находился непосредственно рядом с Пашиняном.
Сотрудница столовой, обратившись к сидящему за пустым столом Пашиняну, напомнила: будучи депутатом, он ел у них гречку.